Biz kimiz, neler yaparız?

Biz kimiz, neler yaparız?

Biz kimiz, neler yaparız.?

Tanışma

Herşey bir gülümseme ile başlar. Sizinle tanışır ve projeniz ile ilgili tüm detayları dikkatlice not alırız. Firmanızı , hedeflerinizi ve sektörünüz hakkındaki bilgileri web sitenize nasıl yansıtacağımız konuşur ve size teklifimizi yazılı olarak iletiriz.

Teklif ve Sözleşme

Söz unutulur ama yazı kalıcıdır. Görüşmemize istinaden istenilen site tasarımı ve yazılımı özelliklerini , bir liste haline getirir, hizmetlerimiz karşılığında alacağınız ve almayacağınız hizmetleri belirtir ve son olarak ödeme / iş teslimi süresini kaleme alırız.

Planlama

Siteniz hayat buluyor .Sözleşmemiz onaylandıktan sonra ; firmanızı en iyi ve etkin anlatacak tasarımı , yazılım alt yapısını planlayıp işe başlarız. Bu işlemler sırasında rakiplerinizi ve ziyaretçi kitleniz hakkında gözlemlerde bulunuruz.

Tasarım ve Onay

Memnuniyetiniz Önemlidir…
Sitenizi test alanından görecek ve fikirlerinizi bize aktaracaksınız. Görüşlerinizi dinler , memnuniyetlerinizi yada memnun olmadığınız noktaları not alır, gerekirse tekrar yapar ve sizden tekrar onay alırız…

İş Teslimi ve Test

Artık yayına hazırız…
Siteniz için gereken teknik ayarlarını da yapıp yayına veririz. Hizmet bedelinin tarafımıza aktarılması itibari ile sitenizin tüm kontrollerini size devreder ve sonrada işler yolunda mı ? diye sitenizi sıkça ziyaret eder, test ederiz.

Teknik Destek

İşimiz gülümseme ile devam etmeli,…
Sorununuzu derhal çözmek için gerekli tüm çabayı sarf eder, ve sorunlarınızı ortadan kaldırırız. Sadece bize telefon yada e-posta ile ulaşmanız yeterlidir. Hafta sonları ve bayramlarda bile bize kolayca ulaşabilirsiniz.

E-ticaret ve Sanal Mağaza

İnternetin ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra ortaya çıkmış bir ticaret şeklidir .Kısa sürede çok büyük ticari başarıya imza atmış olan bu yöntem ile klasik ticaretin boyutu değişmiştir .Günümüzde milyonlarca internet sitesi e-ticaret sistemlerini kullanmaktadır. Dünya genelinde tam olarak cirosu belli olmasa da 800 milyar doların üstüne olduğu sanılmaktadır.

Yurdumuzda ise daha yeni gelişmekte olan elektronik ticaret ,Türk insanının yeniliklere , kolay ve hızlı adapte olması yüzünden çok yakın bir gelecekte büyük bir ticari potansiyeldir. 5-10 yıl içersinde hacimin AB ortalamasının üstünde olacağının tahmin etmekteyiz. Kısaca E ticaret gereklidir ve kira ,eleman,SSK, stopaj derdi yoktur…

Tek ihtiyacınız size hazırlayacağımız kullanımı kolay ve fonksiyonel sibersonik sanal mağaza sistemidir.

SİBERSONİK SANAL MAĞAZA SİSTEM İÇERİĞİ

Dünyanın neresinde olursanız olun ,saat kaç olursa olsun firmanız iş başında. Yönetim sayfasına girip ürünlerinizi ve hizmetlerinizi ziyaretçilerinize tanıtmanızı, perakende olarak satmanızı sağlayan, dinamik web tasarım paketidir. Tedarikçiler tarafından edinmiş olduğunuz veya imalatını yapmış olduğunuz ürün resimlerini pratik bir şekilde eklemenize imkan tanımaktadır. Ürün resimleri ve açıklamalarının yanı sıra ürünlere ait detaylı özellikleri, stok birimlerini, yakında gelecek ürünleri, indirimdeki ürünleri, en çok satılan ürünleri otomatik veya sizin isteğinizle yayınlayabilmektedir.

Kurumsal Kimlik

Firmanızın hedeflerini renkleriniz yansıtsın Web sitesi, logo ,broşür, katalog ,ve kartınız uyumlu olsun.

Kurumsal Hosting

Türkiye lokasyonlu Linux Cloud , 3GB ram 100 Mb çıkış hızlı serverımız hizmetinizde

İnternet Reklam

En gözde reklam platformlarına reklam verin daha çok kazanın, sektörünüzde en öne çıkın.

Marka Tescil

Firmanızın hedeflerini renkleriniz yansıtsın Web sitesi, logo ,broşür, katalog ,ve kartınız uyumlu olsun.

Sosyal Medya Tanıtım

Türkiye lokasyonlu Linux Cloud , 3GB ram 100 Mb çıkış hızlı serverımız hizmetinizde

Domain Hizmetleri

Domain Register firmaları ile çalışarak, sektörünüz ile ilgili domain fırsatlarını takip ederiz.

Hizmetlerimiz

Firma Web Sitesi Dizayn
İçerik Oluşturma & Güncelleme
B2C – Bireysel E-Ticaret
Dikey E -Ticaret Sanal Mağaza
İçerik Yönetim Yazılımı (CMS)
Emlak Ofisi Sistesi
Web Yazılım ve Geliştirme
Arama Motoru Optimizasyonu
Google Haritalar / Local Business Kayıt
Adwords Reklam
Facebook Reklam
Banner
Logo
Katalog / Broşür
Kurumsal Kimlik
Toplu SMS Mesaj
Toplu Email Gönderme
Sosyal Medya Marketing
Domain / Alan Adı İşlemleri
Kurumsal Hosting

Yazar Bilgisi

yagmurweb

Yorum Yok

Yoruma Kapalı.